Przyjęcie

Mają Państwo niepowtarzalną okazje przeżyć jeden z najpiękniejszych oraz najważniejszych dni w Waszym życiu w malowniczo położonym domu weselnym. Przy wtórze górskiej rzeki Biały Dunajec, Państwa przyjęcie weselne będzie niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla Was jak i zaproszonych gości. Gwarantujemy szampańską zabawę do białego rana. Jeden dzień wesela już od 120 zł od osoby.

Gdyby jednak była ochota na więcej organizujemy również drugi dzień wesela. Standardowy, w lokalu przy zastawionym stole i muzyce lub niekonwencjonalny w plenerze. Wedle uznania, ognisko, grill, garden party, w okresie zimowym kulig, w letnim wycieczkę dorożką. Jesteśmy otwarci również na propozycje od Państwa, które postaramy się zrealizować w 100 procentach, a na pewno ze 100 procentowym zaangażowaniem.

Nasza profesjonalna obsługa umili spędzone u nas chwile szczerym uśmiechem, ciekawym strojem góralskim i pomocną dłonią w każdej sytuacji. Szef Kuchni udzieli Państwu wszelkich wskazówek co do menu weselnego lub dostosuje menu wedle Państwa sugestii.

Dla najmłodszych gości organizujemy „weselne przedszkole”, gdzie dzieci bawią się tak samo dobrze jak ich rodzice pod czujny okiem wykwalifikowanych pedagogów.

Posiadamy również szeroki wachlarz usług dodatkowych, zapraszamy do przejrzenia zakładki 'usługi dodatkowe'.